loading...

زعفران ایران

بازدید : 216
شنبه 12 ارديبهشت 1399 زمان : 12:29

توییتریکی از شبکه‌های اجتماعی محبوب این روزها است که می‌نبوغ ازطریق پلتفرم‌های متنوع به آن دسترسی پیدا کرد. این شبکه‌ی مدنی سال‌ها پیش بوسیله روشی خاص آغاز به کار کرد. درابتدا بوسیله طرز‌‌‌ای مصنوع شده حیات که کاربران ازطریق پیامک متنی از آن استفاده کنند؛ با این حال موافق اطلاعیه‌‌‌ای جدید، این توان قدیمی‌که با شهرت Twitter via SMS از آن یاد می‌شود، در بسیاری از کشورها غیرفعال شده است.

ظاهرا توییتر فرایند غیرفعال سازی قابلیت دریافت متن توییت‌ها ازطریق پیامک را از هفته‌ی گذشته آغاز کرده است. مقابل اطلاعیه‌ی جدید توییتر، این قابلیت زمان حال تو کامل نقاط دنیا بوسیله مگر چند قلمرو دردسترس نیست؛ کشورهایی که هنوزهم به آن تماس دارند. غیرفعال شدن قابلیت یادشده برای شمار درخورتوجهی از کاربران امروزی توییتر که با استفاده از وب سایت یا اپلیکیشن‌های موبایلی از این شبکه‌ی مدنی دیدار می‌کنند، مشکل خاصی ایجاد نخواهد کرد.

با این حال، جالب است بدانید هنوزهم برخی کاربران از سرویس SMS یکروز می‌ببرند. این موضوع باعث شده است از هفته‌ی گذشته، از تصمیم متاخر توییتر انتقاداتی شود. DansDeals، یکی از کسب و کارهای فعال تو آمریکا، اخیرا در وب سایت رسمی‌اش گفته است از نبوغ ارسال توییت ازطریق پیامک بخاطر اخبار برخی اخبار بوسیله کاربرانش مصرف می‌کرده است.

تحول جدید توییتر تا حد زیادی نشان می‌دهد این شبکه‌ی اجتماعی در حال ورود به دوروبر‌‌‌ای متاخر است. همان طورکه اشاره کردیم، توییتر هنگام آغاز به فقره با محوریت پیامک ساخته شده وجود. محدودیت ۱۴۰ نویسه‌‌‌ای توییتر متناسب با محدودیت پیامک‌های متنی وجود و امکان ارسال و ستاندن توییت‌های جدید تنها ازطریق پیامک وجود داشت. از سال‌ها پیش تاکنون، کاربران به شکل متفاوتی از توییتر استفاده می‌کنند؛ از طرف امروزه کاربرانِ بیشتری قدرت فروش گوشی هوشمند و استعمال از اپلیکیشن موبایلی توییتر را دارند. همچنین، بسیاری از کاربران تقدم می‌دهند از نسخه‌ی تحت وب توییتر استفاده کنند.

توییتر از سپتامبر گذشته، امکان ترویج توییت‌های متاخر را ازطریق پیامک به دلایل امنیتی غیرفعال کرد. ظاهرا هکرها توانسته بودند به عده موبایل جک دورسی، مدیرعامل توییتر، دسترسی پیدا کنند و ازطریق قابلیت Twitter via SMS، روی حساب کاربری رسمی‌او توییت منتشر کنند. تو معلول این اتفاق، توییتر فورا نبوغ ارسال توییت ازطریق پیامک را برای همه‌ی کشورها، بوسیله جز چند ناحیه انگشت شمار، غیرفعال کرد.

براساس گفته‌های یکی از نمایندگان توییتر، تصمیم متاخر این همکاری برای غیرفعال سازی ارسال و اخذ توییت از قاعده SMS به اضافه زنهار حساب‌های کاربری کمک شایانی می‌کند. علنی حلق شهود توییت ازطریق SMS ممکن است چه مشکلات امنیتی‌‌‌ای به حیات آورد ؛ اما وارسی کوتاهی مدال می‌دهد توییتر مدت‌ها است قصد دارد این توان را به طورکلی غیرفعال کند. یکی از نکات جالب این است که اگر مردم توییت‌ها را ازطریق پیامک دریافت کنند، توییتر نمی‌تواند محتوای تبلیغاتی را به آن‌ها نشان دهد. این موضوع کم اندک باعث شد توییتر تعلق‌ی خود را به قابلیت ارسال و گرفتن توییت ازطریق پیامک از مشت بدهد.

نماینده‌ی توییتر می‌گوید:بخش‌های سرمد مانده از قابلیت Twitter via SMS خویشتن را غیرفعال کردیم؛ به سوا برای برخی کشورهای گیتی که هنوزهم برای دسترسی به توییتر به این توان تکیه هستند. توییتر همچنان به ارسال پیام‌های عمده در قالب SMS به حساب‌های کاربری امتداد خواهد قسط. این پیامک‌های اساسی مواردی نظیر کدهای مربوط بوسیله احراز هویت را محتوی می‌شود.

دیدگاه شما کاربران زومیت در این ماخذ چیست؟ تاکنون از قابلیت Twitter via SMS استفاده کرده اید؟ برای قرائت کردن جدیدترین اخبار حوزه‌ی فناوری می‌توانید ورقه‌ی رسمی‌زومیت را در توییتر دنبال کنید.بیشتر بخوانید:هشتگ چیست و چگونه از آن کاربرد کنیم؟چگونه می‌قابلیت هیستوری توییتر را پاک کرد؟آگهی استخدام برای فدایی مشاغل درون لینکدین رایگان شدآسیب پذیری امنیتی اطلاعات انحصاری کاربران توییتر در فایرفاکس را مافوق تأثیر قرار می‌دهدتوییتر حساب کاربری یک وب سایت را به برهان پراکندن معلومات غلط دوروبر ویروس کرونا عقد کرد

شش مدال متاخر به سیاهه علائم کرونا افزوده می شوند
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 1

آمار سایت
 • کل مطالب : 19
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 46
 • بازدید کننده امروز : 47
 • باردید دیروز : 32
 • بازدید کننده دیروز : 33
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 80
 • بازدید ماه : 554
 • بازدید سال : 3647
 • بازدید کلی : 10929
 • کدهای اختصاصی